İletişim Formu

SIKÇA SORULAN SORULAR

“ Bu sayfa sizlerden gelen sorular doğrultusunda oluşturulmaktadır. Lütfen işimiz ve web sitemiz hakkında aklınıza takılan her konuda sorularınızı buradan iletiniz. Sorularınız ekibimiz tarafından titizlikle incelenip en kısa sürede cevaplanacaktır. „


   SKP nedir?

SKP; Bir Yatırım ve Milli Atılım Projesidir. Yerli sermaye ile yerli üretimi buluşturmayı düstur edinmiş, profesyonel bir ekibin AR-GE çalışmalarıyla ülkesine katkıda bulunan bir organizasyondur.


GİZLE

   SKP YATIRIM nedir?

Sosyal Kalkınma Platformu; tamamı yerli sermayeyle kurulmuş kendi öz sermayesinden fazla yatırım kabul etmeyen, Dünyada resmi olarak yatırım alan tek yatırım sistemidir. Diğer oluşumlardan farklı olarak kesinleşmemiş ihale ve projeler için yatırım kesinlikle kabul edilmemektedir. Toplam yürürlükte olan proje bütçemiz ne kadarsa o kadarlık yatırım almaktayız. Yüksek karlılık oranları olan bilişim sektöründe ki öncü projelerimiz ile yatırımcılarımız güvenle yatırım yapabilirler.


GİZLE

   SKP sermayesinin kaynağı nedir?

Bünyemizde barındırdığımız hiç bir projede yabancı sermaye yoktur. Tüm Türkiye'de sadece yerli ürünler satan bir market zinciri kurmaktayız. Bu sayede SKP ailesinde olmanın yararlarını süreklilikle göreceksiniz. Sizlere özel indirimlerle fizik marketlerin dışında sanal marketimizden de alışverilerişlerinizi yapabilirsiniz.


GİZLE

   SKP hizmetlerinden kazanç elde etmek için üye yapmak şart mıdır?

SKP hizmetlerinden kazanç elde etmek için üye yapmak şart değildir. Bireysel olarak yapılan yatırımlardan elde edilecek kâr payı kazançları ve marketimizden yapılan alışverişlerden elde edilen bonuslar kişinin kazancını oluşturur. Ancak yararlanılan bu kazançlı avantajlarımızdan çevrenize de tavsiyelerde bulunarak artı kazançlar elde edebilirsiniz.


GİZLE

   SKP kazançları nelerdir?

SKP kazançlarını dört başlıkta sıralayabiliriz.
1. SKP MARKET müşterisi olarak indirimli alışverişler yapabilirsiniz.
2. SKP MARKET üye tipinizi müşteriden üyeliğe yükselterek hem kendi alışverişlerinizden hem de size verilecek olan referans linkinizle sizin referansınızla üye olarak alışveriş yapanların alışverişlerinden elde edilen kazancın kâr paylaşımları ile kazanırsınız.
3. SKP YATIRIM hesabı açarak kâr payı ödemesi alırsınız.
4. SKP YATIRIM kazançlarını tavsiye ederek yatırımlara referans olup referans kazançlarına sahip olabilirsiniz.


GİZLE

   SKP referans kazançları nedir?

SKP, iki platform ile kazanç imkanı sunmaktadır. Her iki platformun ayrı referans kazançları vardır. Yatırım platformumuz 7 kademede referans primi ödemesinde bulunur. Her referans olunan yatırım miktarının %20'si kadarı 7 kademede paylaştırılır. Market platformumuzda 5 kademede referans kazançları ödemesi yapılırken, 20 kademede de alışveriş bonusu ödemesi yapılır. Ayrıntılar için: KÂR ORTAKLIĞI sayfamıza bakabilirsiniz.


GİZLE

   SKP YATIRIM sistemi ne kadar güvenlidir?

Ticaretin her alanında bir risk vardır. Ancak SKP yatırım toplamayı zaten alınan proje ve ihalelere göre açmaktadır. SKP; yatırımcı ile imzalanan sözleşme gereği yatırımcıya aylık eşit taksitler halinde olmak koşulu ile yapılan işlerin kâr zarar mahsubu yapıldıktan sonra ana para avans iadesi ve kazanımını geri ödemeyi taahhüt etmiştir. Sitemizde bulunan, ayrıca yatırım hesabı açılırken imzalanan/onaylanan YATIRIM DEĞERLEME VE VARLIK YÖNETİMİ SÖZLEŞMESİ'ne de bakılabilir.


GİZLE

   SKP ONLİNE MARKET'ten yararlanmak için yatırım yapmak zorunlu mudur?

SKP ONLİNE MARKET'imiz avantajlarından yararlanmak için yatırım yapma zorunluluğu yoktur. Ancak yatırım sistemimiz market platformumuzla senkronize çalışabilmektedir. SKP YATIRIM hesabı olanlar kazanımlarını market hesaplarına transfer ederek temel ihtiyaçlarını marketimizden giderdiklerinde SKP'nin tüm avantajlarından azami yararlanmış olurlar. Bu alışverişleri yatırım hesabı olana ikinci bir kazanç olarak daha yansır. Ayrıntılarını KAR ORTAKLIĞI sayfamızdan inceleyebilirsiniz.


GİZLE

   SKP YATIRIM hesabı ödemeleri ne zaman yapılır?

Ödemeler yatırımı yaptığınız saat saniye'nin üstüne tam 1 ay geçtikten sonra cüzdanınıza yansır. Talebiniz dahilinde 1-3 iş günü içerisinde sisteme kayıtlı IBAN numarasına ait hesaba aktarılır. SKP yatırımcıya aylık eşit taksitler halinde olmak koşulu ile yapılan işlerin kâr zarar mahsubu yapıldıktan sonra ana para avans iadesi ve kazanımını geri ödemeyi taahhüt etmiştir.


GİZLE

   SKP ile elde edeceğimiz kazanımdan ödenecek olan gelir vergisi ne kadardır?

SKP kazancınızı bankanıza ödeme talep ettiğinizde; yatırımcının bütün kazanımlarından -ana yatırım hariç olmak üzere- kanunun emrettiği üzere %15 gelir vergisi uygulanarak ödeme yapılır. Ayrıca bu konuda YATIRIM DEĞERLEME VE VARLIK YÖNETİMİ SÖZLEŞMESİ metnine de bakılabilir.


GİZLE

   Yatırım hesabımdaki yatırımımı geri çekersem kesinti ne kadar olur?

Yatırımcının yatırımından 14 günlük yasal süresi içerisinde dönme hakkı mevcut olup, 14 günlük yasal süreden sonra iptal ve iade etmesi halinde iş ortağının yatırımından oluşan kazançları mahsup edilerek iadesi gerçekleştirilir. Eğer ki 14 gün içerisinde yatırımınızı çekerseniz hiç bir kesinti olmadan iade alabilirsiniz. 14 günden sonra ise dağıtılan kar payı ve referans pirimi düşüldükten sonra kalan para iade edilir.


GİZLE

   SKP YATIRIM sistemine en az ne kadar yatırım yapılabilir?

En az 3000 TL ile yatırım yapılabilir.


GİZLE

   SKP Yatırım hisselerinin değerlendirilmesinin süresi nedir?

SKP YATIRIM hesabınızda aldığınız her hissenin ödeme planındaki süresi 12 aydır. Her ay yatırılan ana paranız + kâr payınız 12 ay süre ile sizlere ödenir ve 12 ayın sonunda o hissenin tüm ödemeleri sizlere gerçekleştirilmiş olur. İstenildiğinde her ödeme ile yeni bir hisse alınabilir. Yatırımcıya yapılan ödemelerin tamamı bankanıza talep edildiğinde ise yatırımcının yatırım hesabı ile ilişiği kesilmiş olur.


GİZLE

   YATIRIM hesabı ile ilişiği kesilen yatırımcının market hesabı silinir mi?

Yatırım hesabındaki tüm yatırım ve ödemelerini çekerek yatırım hisseleri ile ilişiği biten bir yatırımcının market hesabı varsa, bu hesabı aktif olmaya devam edecektir. SKP yatırım platformu ile market platformu ayrı sistemler olarak çalışmaktadır.


GİZLE

   Bir hesaptan başka bir hesaba para transferi yapabilir miyiz?

Bir SKP YATIRIM hesabından herhangi bir SKP YATIRIM veya SKP MARKET hesabına para transfer edebilirsiniz. Cüzdanınızda bulunan paranızı cüzdanda bulunan miktarca başka bir yatırım hesap sahibinin ID'sini yazarak bir kullanıcıya veya market hesap sahibinin market kullanıcı adını yazarak markete gönderebilirsiniz. Yatırım hesabına transfer edilen paranızla bir hisse alabilirsiniz. Bunu bankanıza da ödeme talep edebilirsiniz, ancak transferle gelen para size bir gelir olarak algılanacağından gelir vergisi ödenerek bankanıza ödeme yapılacaktır. Market hesabına aktarılan para ile de market alışverişlerinizi hemen yapabilirsiniz.


GİZLE


Toplam 1 Sayfada 15 Adet Soru Listelenmektedir.

1 .
SOSYAL KALKINMA PLATFORMU -ÜCRETSİZ- ÜYELİK
SOSYAL KALKINMA PLATFORMU'nun Yatırım ve Online Market Platformlarının Tüm Avantajlarından Yararlanabilmek için Siz de Hemen Bir Hesap Açabilirsiniz!    ANA SAYFA     Hakkımızda     HABERLER     SEKTÖRLER    
İLETİŞİM     VİDEOLAR     SORULARINIZ     MARKALAR     KÂR ORTAKLIĞI    

ADRES: SKP MARKET Kocaeli Şubesi: Bağdat Caddesi Hasan Ercan Apt. No: 106/7 İzmit - Kocaeli
TEL: 0505 678 8731   E-POSTA: iluleci@gmail.com

 İsmail LÜLECİ Facebook
Facebook
 İsmail LÜLECİ İnstagram
İnstagram
 İsmail LÜLECİ YouTube
YouTube
 Kullanıcı Paneli
Kullanıcı Paneli
 SKP Üye Girişi
SKP Kurumsal

BEDAVA MARKET - Sosyal Kalkınma Platformu © 2015 - 2017    Her Hakkı Saklıdır.