İletişim Formu

Hizmet Alanları - BİLİŞİM

Batarya İzleme Sistemi

Batarya konusu ülkemizde önemli bir konu olduğu gibi dünyada da çok önemli bir konudur. Bataryalar besleme yaptığı cihazlar için seri olarak bağlanırlar. Örneğin 8 tane yada 16 tane batarya bir arada tek besleme olarak hizmet eder. Bataryalardan herhangi gibi birinde eğer arıza varsa en yakınında ki bataryaya da zarar verecektir. 25.200.000₺ Bütçe

 Batarya İzleme Sistemi


Batarya konusu ülkemizde önemli bir konu olduğu gibi dünyada da çok önemli bir konudur. Bataryalar besleme yaptığı cihazlar için seri olarak bağlanırlar. Örneğin 8 tane yada 16 tane batarya bir arada tek besleme olarak hizmet eder. Bataryalardan herhangi gibi birinde eğer arıza varsa en yakınında ki bataryaya da zarar verecektir.

Burdan yola çıkarak batarya izleme sistemini geliştirdik. Her bir bataryaya takdığımız tamamı kendi argemiz olan pedler bize tek tek her batarya için sorun varsa alarm veriyor ve biz fiziksel olarak tüm bataryalar tükenmeden müdahele edebiliyoruz. Özellikle baz istasyonu gibi 7/24 çalışması gereken endüstriyel alanlarda batarya en önemli sarf malzemedir.

Türkiye'de mevcutta 85.000 (2016 / Eylül verisi 3 Operatör) baz istasyonu bulunmaktadır. Bu istasyonlarda en az 8 ortalama 16 adet batarya kullanılır. Aylık bir baz istasyonunun ortalama 250$ batarya maliyeti vardır. Bu sistem ile bu maliyeti 0'a düşürmekteyiz.

Bu sistemde kullanılan tüm donanım ve yazılımlar arge ekibimiz tarafından geliştirilmiştir.

SOSYAL KALKINMA PLATFORMU -ÜCRETSİZ- ÜYELİK
SOSYAL KALKINMA PLATFORMU'nun Yatırım ve Online Market Platformlarının Tüm Avantajlarından Yararlanabilmek için Siz de Hemen Bir Hesap Açabilirsiniz!    ANA SAYFA     Hakkımızda     HABERLER     SEKTÖRLER     MARKALAR     VİDEOLAR     İLETİŞİM    

ADRES: SKP MARKET Kocaeli Şubesi: Bağdat Caddesi Hasan Ercan Apt. No: 106/7 İzmit - Kocaeli
TEL: 0505 678 8731   E-POSTA: iluleci@gmail.com

 İsmail LÜLECİ Facebook
Facebook
 İsmail LÜLECİ İnstagram
İnstagram
 İsmail LÜLECİ YouTube
YouTube
 Kullanıcı Paneli
Kullanıcı Paneli
 SKP Üye Girişi
SKP Kurumsal

BEDAVA MARKET - Sosyal Kalkınma Platformu © 2015 - 2018    Her Hakkı Saklıdır.