İletişim Formu


Sosyal Kalkınma Platformu Nedir?

 Sosyal Kalkınma Platformu Nedir?


SKP BİLİŞİM TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Aras Ticaret bilgisayar, teknoloji ve bilişim üzerine yenilikçi ruhuyla 2010 yılında kuruldu. Çeşitli yazılım ve altyapı hizmetleri vererek bilişim sektörü ile ilgili girişimlerde bulunan Aras Ticaret, iş hacmini geliştirerek özel yazılım programları geliştirmeye başladı.

2015 yılında Sosyal Kalkınma Platformu adı altında “İNADINA YERLİ SERMAYE İNADINA YERLİ ÜRETİM” sloganı ile yeni bir marka yaratıldı. Türkiye’de yerli  üretim yapan firmaların ürünleri, fabrikadan halka doğrudan e-ticaret kanalıyla ulaştırılıyor.

Vizyonu: Market ve E-ticaret alanında Türkiye’nin 1 numaralı firması olarak Türkiye’nin en geniş kapsamlı yardımlaşma ağını oluşturmak.

Misyonu: Müşterileri ile birlikte çalışıp, kazancını müşterileri ile paylaşarak, müşterilerinin aylık market alışverişlerini ceplerinden para çıkmadan yapmalarına ve hatta ilave kazanç sağlamalarına yardım etmektir. Bunu yaparken oluşan güç birliğinden de ihtiyaç sahiplerine yardım da bulunmaktır.

Özellikle %100 yerli sermaye ile kurulan SKP, yerli üretime destekle ülke kalkınmasını da kendine görev edinmiştir.

Başkent Vergi Dairesi: 7720710585

Mersis No: 0772071058500013

Adres: Kızılırmak Mah. ATM Plaza B Blok No:1/50 Çukurambar Çankaya / Ankara  

Sosyal Kalkınma Platformu markası tescilli bir markadır, kullanım hakkı SKP teknolojiye aittir.

SKP; sadece online market hizmeti veren bir firma değil, 8 sektördeki atılımlarıyla bir şirketler topluluğu olan yatırım firmasıdır.

SKP - Sosyal Kalkınma Platformu; tamamı yerli sermayeyle kurulmuş kendi öz sermayesinden fazla yatırım kabul etmeyen, Dünyada resmi olarak yatırım alan tek yatırım sistemidir. Diğer oluşumlardan farklı olarak kesinleşmemiş ihale ve projeler için yatırım kesinlikle kabul edilmemektedir. Toplam yürürlükte olan proje bütçemiz ne kadarsa o kadarlık yatırım almaktayız. Yüksek karlılık oranları olan bilişim sektöründe ki öncü projelerimiz ile yatırımcılarımız güvenle yatırım yapabilirler.

Bünyemizde barındırdığımız hiç bir projede yabancı sermaye yoktur. Tüm Türkiye'de sadece yerli ürünler satan bir market zinciri kurmaktayız. Bu sayede SKP ailesinde olmanın yararlarını süreklilikle göreceksiniz. Sizlere özel indirimlerle fizik marketlerin dışında sanal marketimizden de alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

SKP Bilişim Turizm İnşaat Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi

Sosyal Kalkınma Platformu; Tescilli Bir Markadır.Firmamız ürünleri ve kazanç planından faydalanmak için sitemiz referansı ile bir SKP üyesi olabilirsiniz.

Ticaret Sicil Gazetesi Sayfa 1

Ticaret Sicil Gazetesi Sayfa 2

SOSYAL KALKINMA PLATFORMU -ÜCRETSİZ- ÜYELİK
SOSYAL KALKINMA PLATFORMU'nun Yatırım ve Online Market Platformlarının Tüm Avantajlarından Yararlanabilmek için Siz de Hemen Bir Hesap Açabilirsiniz!    ANA SAYFA     Hakkımızda     HABERLER     SEKTÖRLER     MARKALAR     VİDEOLAR     İLETİŞİM    

ADRES: SKP MARKET Kocaeli Şubesi: Bağdat Caddesi Hasan Ercan Apt. No: 106/7 İzmit - Kocaeli
TEL: 0505 678 8731   E-POSTA: iluleci@gmail.com

 İsmail LÜLECİ Facebook
Facebook
 İsmail LÜLECİ İnstagram
İnstagram
 İsmail LÜLECİ YouTube
YouTube
 Kullanıcı Paneli
Kullanıcı Paneli
 SKP Üye Girişi
SKP Kurumsal

BEDAVA MARKET - Sosyal Kalkınma Platformu © 2015 - 2018    Her Hakkı Saklıdır.